Instalacje chłodnicze

Sprawdzone instalacje chłodnicze z Częstochowy

W wielu gałęziach przemysłu i nie tylko odpowiednio niska temperatura w pomieszczeniach jest kluczem do prawidłowego funkcjonowania biznesu. Pomożemy Ci ją uzyskać! Zajmujemy się montażem urządzeń chłodniczych na terenie Częstochowy. Ich zadaniem jest zasilanie chłodni, mroźni, zamrażalni, tuneli mroźniczych, schładzaczy cieczy, wytwornic lodu, centrali klimatyzacyjnych oraz wszelkich lad i regałów chłodniczych.

Co wyróżnia wykonywane przez nas instalacje chłodnicze?

Niezawodność

Nie korzystamy z półśrodków. Przy projektowaniu, a następnie montażu instalacji chłodniczych dobieramy urządzenia renomowanych firm, takich jak min. in. Bitzer, Goedhart czy Danfoss. Dzięki temu masz pewność, że urządzenia chłodnicze Cię nie zawiodą – marka robi swoje!

Profesjonalizm

Dobry sprzęt to dużo, ale nie wszystko – ważne, by jego montażem zajęły się wykwalifikowane w tej dziedzinie osoby, które tego nie zepsują. Możesz liczyć na to, że wszystko przebiegnie pomyślnie, a to za sprawą naszych pracowników z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednią wiedzą techniczną. Twoje instalacje chłodnicze będą profesjonalnie zainstalowane na długo.

Oszczędność

Dla tych, którym zależy na jak najniższych cenach, dobieramy jedynie w najbardziej newralgicznych punktach instalacji najwyższej klasy urządzenia, natomiast w pozostałych miejscach elementy tańszych, aczkolwiek sprawdzonych i profesjonalnych firm. To sprawia, że posiadasz wysokiej jakości sprzęt przy znacznie obniżonych kosztach, a nie tracisz przy tym na ogólnym funkcjonowaniu urządzeń chłodniczych.

Praktyczność

Nic nie może się zmarnować? Dodatkowo na Twoje życzenie możemy zamontować do instalacji chłodniczych układ odzysku ciepła, co pozwala na darmowe wykorzystanie odzyskanej energii cieplnej, np. do podgrzewu wody bądź innych celów użytkowych. Funkcjonalnie i ekologicznie!

Urządzenia chłodnicze z Częstochowy na lata użytkowania

Postaw na wysokiej klasy instalacje chłodnicze i zapomnij o ciągłych usterkach czy naprawach. Kupujesz sprzęt na wiele lat! Masz pytania dotyczące naszych urządzeń chłodniczych z Częstochowy? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Masz pytanie? Chętnie pomożemy

Zapraszamy do kontaktu!