Klimatyzacja komfortu – dom i biuro

Funkcjonalna klimatyzacja domowa z Częstochowy

Wyobraź sobie taką sytuację: na zewnątrz upał dochodzący do nawet 40 stopni, więc nie masz ochoty nawet wychodzić z domu. I bardzo dobrze: możesz spędzić komfortowy dzień w swoich czterech ścianach bez obawy np. o udar. Wystarczy, że wybierzesz naszą klimatyzację komfortu z przeznaczeniem do domu lub biura. Nie musisz już uciekać do centrum handlowego. Ciesz się przyjemną temperaturą u siebie.

Jaką klimatyzację do domu mamy w swojej ofercie?

Klimatyzatory typu split

Klimatyzacja split to zdecydowanie bardzo funkcjonalne rozwiązanie widoczne głównie w mniejszych obiektach mieszkalnych lub biurowych. Spełnia jednocześnie wiele ról: chłodzi, ogrzewa, filtruje powietrze, osusza i wentyluje. Model takiej klimatyzacji składa się z dwóch jednostek: wewnętrznej (parownika) i zewnętrznej (skraplacza). Sposób pracy klimatyzatorów typu split jest przyjazny dla środowiska, ponieważ nie dochodzi do napływu ciepłego powietrza w miejsce usuwanego, które natomiast wykorzystywane jest do ochłodzenia skraplacza. Ta informacja z pewnością ucieszy osoby żyjące proekologicznie.

Klimatyzatory typu multisplit

W przypadku większych obiektów domowych czy biurowych bądź gdy chłodzonych ma być kilka pomieszczeń, lepiej sprawdzi się klimatyzacja multisplit. Takie rozwiązanie umożliwia połączenie jednej jednostki zewnętrznej z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Każdy parownik jest zamontowany w układzie równoległym i połączony przewodami do skraplacza wyposażonego w sprężarkę chłodniczą, która z kolei zasila wszystkie jednostki wewnętrzne. Nowoczesne systemy klimatyzacyjne multisplit posiadają najczęściej pompę ciepła, dzięki której urządzenie może spełniać także funkcję grzewczą.

Klimatyzacja domowa z Częstochowy dopasowana specjalnie do Ciebie

Dobieramy urządzenia określonego typu oraz firmy w zależności od indywidualnych wymagań naszych klientów, dodatkowo oferując atrakcyjne rabaty cenowe. Częstochowa to główne miejsce naszego działania. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej klimatyzacji komfortu dla domu i biura? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Masz pytanie? Chętnie pomożemy

Zapraszamy do kontaktu!