Komory chłodnicze

Funkcjonalne komory i drzwi chłodnicze z Częstochowy

Komora chłodnicza to zamknięta przestrzeń pozwalająca zachować ściśle określone parametry np. produktów spożywczych. Najczęściej wykorzystywana jest zatem w przemyśle spożywczym czy branży gastronomicznej. Zapewniamy kompleksową usługę wykonania komory chłodniczej, począwszy od projektu, poprzez dostawę materiałów i urządzeń, na montażu oraz uruchomieniu kończąc.

Aby w pełni zaspokoić Twoje oczekiwania związane z miejscami chłodniczymi, w naszej ofercie znajdziesz również drzwi chłodnicze. Wykonujemy z płyty warstwowej Glasbord, z rdzeniem pouliretanowym, obrobionych stalą nierdzewną. Częstochowa to główne miejsce naszego działania.

Dlaczego warto postawić na nasze komory chłodnicze i drzwi chłodnicze?

Estetyka

Nasze produkty z tej kategorii cechują się estetyką wykonania. Jako elementy przeznaczone głównie dla przemysłu nie muszą przecież charakteryzować się bylejakością w kwestii wyglądu. Wierzymy, że estetyka ma znaczenie i razem ze świetną jakością tworzą zgrany duet dobrego produktu!

Trwałość

W trakcie produkcji stosujemy wyłącznie uznanej jakości materiały, co zapewnia dużą trwałość wykonanych przez nas obiektów. Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego nigdy na niej nie oszczędzamy i wykonujemy drzwi oraz komory chłodnicze ze świetnych materiałów. Chcemy dawać Ci najlepsze możliwe produkty chłodnicze.

Odporność na substancje kwasowe i korozję

Nasze komory i drzwi chłodnicze są niezawodne, co przejawia się także w ich wytrzymałości na czynniki zewnętrzne. Produkty są całkowicie odporne na substancje kwasowe oraz korozję, więc zyskujesz obiekty, które przetrwają lata w stanie niezniszczonym.

Znakomita izolacyjność cieplna

Wspomniana już trwałość i wytrzymałość przekłada się także na doskonałą izolacyjność cieplną. Dajemy Ci gwarancję, że w komorze będzie panować idealna temperatura. Twoje produkty spożywcze lub inne środki są całkowicie bezpieczne.

Komory chłodnicze i drzwi z Częstochowy, w które warto zainwestować

Doskonałe materiały, precyzyjne wykonanie i dbałość o izolację cieplną – to cechy, które znajdziesz we wszystkich naszych komorach chłodniczych i drzwiach chłodniczych. Masz pytania dotyczące produktów z tej kategorii? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Masz pytanie? Chętnie pomożemy

Zapraszamy do kontaktu!